Většina z nás si chce udržet štíhlou linii. Naše tělo proto nepotěší, když navštívíte rychlé občerstvení. Se zeleninou a ovocem se zde v podstatě nesetkáte. Zato nezdravé uzeniny, jídla na přepáleném tuku, přeslazené nápoje a podobné potraviny jsou to, na čem si převážně americké firmy vystavěli byznys. Znáte hamburgery? Ano, je to nejznámější jídlo z fast foodů. Všichni víme, jak vypadá a jak chutná. Pokud vám nevadí tento způsob stravování a rádi byste se naučili, jak hamburger připravit v domácím prostředí, zahrajte si tuto hru Obama Burgers.

Jak už název napovídá, budete připravovat jídlo se samotnou hlavou Spojených států Barackem Obamou. Pan prezident by si mohl samozřejmě jídlo pro své hosty objednat a nechat přivést rovnou do Bílého Domu, ale to on nechce. Koupil si gril, který by rád vyzkoušel, a protože je pravý Američan, pustil se do přípravy hamburgerů. Nejspíš není zvyklí připravovat jídlo pro tolik lidí, proto nestíhá a potřeboval by pomoc. Kdo by odmítl připravovat burger s Obamou? Naštěstí to je jen hra, takže vyjde řada na každého. Vaření s Obamou vás naučí připravit nový pokrm. Pan prezident je slušně vychovaný, proto se vám hned na začátku představí a poprosí o pomoc. Pokud ji přijmete, zábava může začít!

Základní ingrediencí pravých hamburgerů je mleté hovězí maso. S proměnou pořádného kusu masa v mleté maso vám pomůže ruční mixér, ve kterém se maso rozmixuje na potřebnou konzistenci. Do masa se přidává houska, kterou musíte řádně rozdrobit téměř na drť. Nyní je řada na uchopení pořádně ostrého nože a nakrájení cibule.  Mleté maso by samo o sobě chutnalo moc obyčejně, proto je třeba ho pořádně ochutit. Mleté maso proto pokladete rýží, osolíte, opepříte, posypete nakrájenou cibulkou a zasypete strouhankou. Všechny ingredience se musí řádně promísit tak, aby se vsákly do masa. Za tímto účelem použijete váleček, díky němuž ingredience přilnou k masu. Z mletého ochuceného masa vykrájíte kulatým vykrajovátkem kolečka, která z obou stran opečete na roštu grilu. Nemusíte se bát, že maso spálíte. Máte nastavený časový spínač, který určuje délku grilování. Nejprve z jedné a pak z druhé strany. Před plněním burgeru si ještě připravíte směs s pokrájených zelených bylinek, hořčice, červeného pepře, cibule atd.

Baví vás vaření? Zkuste další burgerové hry: Burger Restaurant 3, Burger Run a Papa Wingeria .

Pokud jste doposud vše zvládli, nebude vám již dělat problém jídlo dokončit. Zbývá už jen rozkrájet bulky na půlku a naplnit je. To je ten nejdůležitější úkol, bez něhož by pomoc Obamovi nebyla úplná. Záleží na tom, v jakém pořadí suroviny v náplni skládáte. Je také důležité si dávat pozor na to, aby se všechny suroviny vršily na sebe s jistou přesností. Pokud se vkládají do housky potraviny nepřesně a nakřivo, kazí to celkový vzhled burgerů a při jedení padají jednotlivé suroviny ven. Snažte se proto svoji práci neuspěchat a dávat si záležet. Vždyť vaše burgery se budou podávat v samotném Bílém Domě. Nesmíte na to zapomenout. A hlavně! Po vytvoření všech burgerů  si je přijde zkontrolovat sám prezident Obama. Pokud se mu budou líbit, poděkuje Vám za spolupráci. Pokud dostanete při hře chuť na pořádný hamburger s velkým kusem šťavnatého masa, zkuste si ho udělat sami doma. Díky hře Obama Burgers už to přeci umíte.


cpunews.cz

Obama Burgers - recenze online hry. Máte rádi webové flash hry? My vám, na našem webu CPUnews.cz, přinášíme tipy na zajímavé internetové flash hry, které si můžete zahrát zcela zdarma na nejrůznějších serverech. K recenzi vybíráme pouze nejlepší online hry, které nám padly do oka. Věříme, že se vám naše herní tipy budou líbit a rádi si testované hry zahrajete na jednom z partnerských herních webů.